• Şişme Oyun Parkı İmalatı

  Gerek yurt dışından gelen gerek 100% yerli üretime sahip olan şişme oyun parklarımızı güvenle kullanabilirsiniz. İster ticari ister bireysel kullanabileceğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz.

  Fazlası
  Şişme Oyun Parkı İmalatı
 • Şişme Kaydırak Satışı

  Oteller, Oyun Parkurları, Deniz Kenarları, Eğlence Merkezleri her türlü mekana uygun şişme kaydırak modellerimizle en uygun fiyatla sizlere hizmet vermekteyiz. Ürünleri detay linkine tıklayp görebilirsiniz.

  Fazlası
  Şişme Kaydırak Satışı
 • İnteraktif Şişme Oyunlar

  İnteraktif şişme oyunlar; Şişme futbol oyunu, şişme basketbol oyunu, şişme langırt(canlı langırt), şişme at v.b birçok ürün bulabilirsiniz.

  Fazlası
  İnteraktif Şişme Oyunlar
 • Şişme Reklam Balonları

  Şişme reklam balonları genel de ticaret hanelerde müşteri dikkati çekmek ve satış yoğunluğunu arttırmak için kullanılmaktadır. Bir o kadar da tanıtım amaçlı kullanılabilmektedir.

  Fazlası
  Şişme Reklam Balonları
1 2 3 4
Şişme Oyun Parkı

Şişme Oyun Parkı

Şişme Oyun Parkları, son senelerin en çok tercih edilen oyun parklarıdır. Çocuklar için tehlikesiz olması, sağlık açısından bir engel teşkil etmiyor olması oyun parkları içerisinde en çok tercih edilen çocuk parkları olmasına neden olmuştur.

Ürünler
Şişme Oyun Parkı - Orta

Şişme Oyun Parkı - Orta

Orta boy ŞİŞME OYUN PARKLARI'dır. Ölçülerinden dolayı ticari işletmelerde kullanıma uygun çocuk parklarıdır. Branda ile üretilen %100 TÜRK malı şişme oyun parklarıdır.

Ürünler
Şişme Oyun Parkı - Dev

Şişme Oyun Parkı - Dev

Dev Şişme Oyun Parkları, ticari olarak kullanılan oyun parklarıdır. 20 ile 45 çocuk arası kapasitesi bulunan oyun parklarıdır.

Ürünler
Şişme Kaydırak

Şişme Kaydırak

Birbirinden farklı renklerde ve ölçülerde üretimi gerçekleştirilen şişme kaydırakları İstanbul'da üretmekteyiz. Birbirinden ucuz şişme kaydırak fiyatlarını bulabileceğiniz tek site www.sismeoyunparki.gen.tr... 

Ürünler
Şişme Oyun İnteraktif

Şişme Oyun İnteraktif

Şişme interaktif oyn gruplarının içerisinde birçok farklı oyun modelini bulabilirsiniz. Başlıca bulabileceğiniz oyun modelleri : 

Şişme Dart, Şişme At Yarışı, Şişme Top Oyunları, Masa Futbolu, Beyzbol, Halka Geçirme, Basketbol, Şut Becerisi, Gladyatör, Voleybol, Şişme Futbol Sahası, Canlı Langırt, Tırmanma Duvarları....

Ürünler
Şişme Top Havuzu

Şişme Top Havuzu

Şişme top havuzları 0,55 mat Pvc malzemeden üretilen dayanıklı şişme oyun gruplarıdır. Küçük çocuklar için tasarlanan şişme oyun havuzları anaokullarında ve evde kullanıma uygundur. 

Ürünler
Şişme Oyun Eko Seri

Şişme Oyun Eko Seri

Küçük ve fazla alan kaplamayan ekonomik şişme oyun parklarıdır. Ucuz olmaları ve küçük ölçülere sahip olması nedeniyle bireysel kullanımlarda çok tercih edilmektedir. Evinizde veya bahçenizde çocuklarınızın kullanabileceği şişme oyuncak gruplarıdır. Bütçenize en uygun şişme oyun grupları'dır.

Ürünler
Şişme Rodeo

Şişme Rodeo

Herkes tarafından bilinen ve çok eğlenceli olan rodeo oyunları artık şişme oyuncaklar olarak üretilmektedir. Şişme rodeo modelleri ; Mekanik rodeo, çekçek rodeo ve şişme bungee rodeo'dur. Uygun fiyata rodeo oyuncakları...

Ürünler
Şişme Su Oyun Parkı

Şişme Su Oyun Parkı

Su oyun gruplarıdır. Su içerisinde kullanıma uygun oyun gruplarını  ve içinde su konularak kullanılan oyun parklarını içermektedir.  Şişme trambolin, şişme futbol sahası ve şişme su topu gibi ürünlerimiz mevcuttur. 

Ürünler
Pedallı Botlar

Pedallı Botlar

Şişme havuz içerisinde kullanılan küçük çocukların kullanımına uygun plastik pedallı botlardır. Otellerde küçük çocuklar için oluşturulan alanlarda çok tercih edilmektedir.

Ürünler
Waterball Su Topu

Waterball Su Topu

Şişme havuzlarda veya normal havuzlarda kullanıma uygun şeffaf havuz toplarıdır. İçerisinde 7'den 70'e bütün herkes girip su üzerinde eğlenebilmektedir.

Ürünler
Şişme Havuzlar

Şişme Havuzlar

40 m2'den - 100m2'ye kadar şişme havuz bulunmaktadır. Tatil bölgelerinde, otellerde ve benzeri alanlarda kullanıma uygun şişme havuz modelleridir. Pedallı botların kullanıldığı havuzlar olarak da bilinmektedir. 

Ürünler
Salyangoz Fanlar

Salyangoz Fanlar

Salyangoz Fan olarak bilinen bu fanların asıl amacı şişme oyun gruplarını şişirmek ve reklam amaçlı kullanılan fly tüp balonları çalıştırmak amaçlı kullanılmaktadır. 

Ürünler
Şişme Oyun Aksesuarları

Şişme Oyun Aksesuarları

Şişme oyun aksesuarları içerisinde; yama seti, dikiş iplikleri, su topu fermuarı ve şişme ürünleri şişirmek için fanlar bulunmaktadır. Aksesuarların bazıları gerekli ürünlerin yanında gönderilmektedir. Salyangoz fan ve tamir seti gibi...

Ürünler